Özel Üretim Çelik Minare


Betonarme yapıya göre uzun ömürlü kullanım imkanı sunan çelik minare çeşitleri, sıfırdan tasarlanarak yepyeni ve tamamen orijinal bir mimari yapının ortaya çıkmasını fırsat sunmaktadır. Tüm farklı avantajlarıyla günümüzde camilerin çok daha görkemli ve dikkat çekici bir tasarıma bürünmesine önemli bir katkı da sağlıyor.


Rüzgar, fırtına, kar, yağmur ve dolu gibi olumsuz hava koşullarına karşı dayanıklı olacak şekilde tasarlanan bu minareler, deprem prosedürüne uygun olacak şekilde özel tasarlanmıştır. Çelik özelliğine sahip olması nedeniyle paslanma, çürüme veya benzeri problemlere karşılanmaz. çelik minare imalatı, işlemlerinde, ilk önemli aşama projedir. Caminin gelen dekor özellikleri ve ölçüleri, minarenin imalatında belirleyici rol oynamaktadır. 


Birçok farklı iklim şartlarına göre de üretilen ve dizaynı buna göre gerçekleştirilen minareler, kişisel isteklere bağlı olarak farklı ölçü ve ebatlarda çelik minareler üretiliyor. Özel üretim çelik minareler, beklenildiği gibi yüksek fiyatlar karşılığında yapılmıyor. Çelik minareler aslında çok uygun fiyatlar ile inşa edilmektedir. Betonarme minarelere kıyasla fiyatları çok daha uygun olan çelik minareler, kişilerin talepleri doğrultusunda özel olarak da üretilebilme imkanı sunuyor.


Kendi tarzınıza ait tasarım içeren özel bir minare yaptırmak istiyorsanız bu imkanı size çelik minare tanıyor. Çelik minarelerde çeliğin eşsiz ve benzersiz tasarım imkanı sayesinde müşterilerinin tüm tasarım talepleri yapılabiliyor.


Çelik minare ustaları, müşterileri için özel üretim çelik minareleri üretmekte ve adreslerine en kısa süre içerisinde teslim etmektedir. Bu nedenle çelik minare sektörünün tecrübeli isimlerinden özel üretim çelik minarelerinizi satın alabilirsiniz.