Çelik Minare Ölçüleri


Çelik minare modellerinde yükseklik ölçüleri isteğe bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Minare modelleri cami ana yapısının dış cephesiyle uyumlu olması içinde farklı model ve renk seçenekleri mevcuttur. Tüm bu özelliklerinin dışında çelik minareler betonarme minarelere oranla daha uygun maliyet içermektedirler.


Camilerimiz sürekli kullanıma açık olan alanlardır, camilerimizde kullanılan her ürün en iyi malzemeler ile üretilmiş olup hem uzun ömürlü olmalı, hem de estetik olarak camilerimize renk katmalıdır. Yüksek maliyetler ile yapılan camilerimizde çelik minare kullanılarak hem daha kaliteli minare inşa edilmekte hem de daha uygun fiyatlı minare tercih edilmiş olunacaktır.


Çelik minare firmaları üretimini başlattığı son derece dayanıklı olan çelik minare modelleri ile camilerimize farklı bir estetiklik kazandırıyor. Üretmiş olduğu her modeli son derece dayanıklı bir şekilde üreten çelik minare firmaları fiyat bakımından da sizlere kolaylık sağlıyor. 


Klasik minare ölçülerinin yanı sıra istediğiniz ölçüde ve ebatta çelik minare yaptırma imkanına sahipsiniz. Çelik minare sağlamlığı ile birlikte sizlere çeşitli tasarım imkanı ve farklı ölçüde minareye sahip olma imkanı sunuyor.


Sizler de yeni nesil minare olarak adlandırılan çelik minareleri istediğiniz model ve ebatta yaptırmak istiyorsanız çelik minare ustası Güzel Minare ile iletişime geçebilirsiniz. Farklı ebat ve ölçülerde çelik minare inşa eden Güzel Minare, tüm Türkiye'ye yıllarca çelik minare ulaştırmış ve ulaştırmaya devam eden büyük minare firmasıdır. Çelik minare yaptırmadan önce Güzel Minare firmamızdan fiyat almayı unutmayın.