Çelik Minare Fiyatları


Yeni çağa ayak uydurmuş ve daha estetik bir tasarıma sahip olarak üretilen çelik minare çeşitleri, aynı zamanda uzun ömürlü bir yapı sunmaktadır. Deprem ve farklı doğal afetlere karşı dayanıklılık gösteren, günümüz şartlarına uyumlu çelik minareler, bütün farklı hava koşullarına karşı da direnç göstermektedir.


Bir betonarme yapıya göre her açıdan daha büyük bir dayanıklılık sağlayan çelik minareler, aynı zamanda tüm doğal afetlere ve depreme dayanıklı şekilde tasarım haline getirilmektedir. 


Müslümanların ibadet mekânı olan camilerin, İslam dinine uygun şekilde tasarlanması ve cemaatin ibadeti sırasında sağlam olma özellikleri ile inşa edilmesi gerekmektedir. Bu nedenle de betonarme minareler yerini çelik minarelere bırakmaktadır. Camilerin en önemli bölümlerinden birisi olan minarelerde, aynı ölçüde özenle inşa edilmesi gerekmektedir. Bu ihtiyaçlar için çelik minare yapan firmalar betonarme minarelerin yerine daha sağlam oldukları için çelik minarelere yer vermektedir.


Dayanıklılık açısından betonarme binalar ile kıyaslandığında ezici üstünlüğe sahip olan çelik minareler, kalitesine göre çok yüksek fiyatlar hak etmesine rağmen minare ustaları tarafından uygun fiyatlar ile satışa sunulmaktadır. Sağlamlığının yanı sıra uygun fiyatları ile betonarme minareyi artık kullanılmaz hale getiriyor. Artık minare yaptırmak isteyenlerin tercihi çelik minare oluyor.


Minare ustalarının çok kısa süre içerisinde her müşterisi için farklı modellerde ürettiği çelik minarelere çok uygun değerler biçilmesi ile müşteri memnuniyetinin kazanılması amaçlanmaktadır. Sizler de uygun fiyatlar ile kaliteli çelik minare siparişi vermek istiyorsanız Güzel Minare ile iletişime geçmelisiniz.