Çelik Minare


Günümüz modern çağına ayak uydurmuş ve daha estetik bir tasarım altında üretimden geçen minare ustası Güzel Minare'nin imalatı çelik minare modelleri, aynı zamanda uzun ömürlü bir yapı sunmaktadır. 


Deprem ve farklı doğal afetlere karşı dayanıklılık gösteren, günümüz şartlarına uyumlu çelik minareler, bütün farklı hava koşullarına karşı da direnç göstermektedir. 


Betonarme minare sistemlerine göre çok daha uzun yıllar kullanılabilen çelik minare fiyatları, yapılacak dizayna ve gerçekleştirilecek binanın yapısına göre değişebilmektedir. Güzel Minare'nin yaptığı çelik minareler estetik görünümüne de oldukça imkan tanımaktadır, istenildiği şekilde tasarlanabilmektedir.


Çelik minareler, betonarme minarelere göre çeşitli avantajları olduğu gibi fiyat konusunda da avantajlıdır. Güzel Minare'de üretilen betonarme minarelere göre fiyatları oldukça düşüktür. Yapılacak çelik minarenin ölçülerine göre fiyatlar değişkenlik gösterebilir. 


Çimento ve kireç gibi karışımlar ile elde edilen beton yapılarda olduğu gibi, beton minare yapılarında görülebilecek olan göçükler sonrasında, tamir işlemleri mümkün olmamaktadır. Direkt olarak kırılan beton minarelerin yerine daha büyük ayrıcalıklar sunan çelik minare yapan firmalar arasından Güzel Minare düşükte olsa ciddi bir deprem ya da fırtına sonrasında sorunsuz tamir ve bakım işlemi ile tekrar kullanılabilmek üzere çelik minare ustası Güzel Minare tarafından teslim edilebilmektedir.


Minare ustası Güzel Minare, tüm illere çelik minarelerini ulaştırabilmektedir. Müşterileri ile özenle yaptığı görüşme sonrasında çelik minareler de en tecrübeli personeller ile birlikte yapılmaktadır. Her çelik minare için özel tasarımlar yapılmakla birlikte en kaliteli malzemeler kullanılmaktadır.


Sizler de betonarme minarelerinizi yeni yapı çelik minareler ile değiştirmek istiyorsanız çelik minare ustası Güzel Minare ile bir an önce görüşmelisiniz.